Barion Pixel
Nákupní košík
(0/0 Kč)

Přihláška pro nakladatele na Knihex 14

8. 6. 2024, 10–20 hodin, Kasárna Karlín

Uzávěrka přihlášek: 28. 4. 2024

Název nakladatelství:
Web:
Kontaktní osoba:
Anotace nakladatelství
(max. 200 znaků):
 
Vyberte variantu:
* polovina stánku pro nakladatele do 5 titulů
 
Doplňky:

Knihex je výběrová akce s omezenou kapacitou.

Každý nakladatel/ka má k dispozici buď celý stůl cca 180 × 70 cm se dvěma židlemi, nebo jeho polovinu. Pokud se hlásí dva subjekty na jeden stánek, přihlášku podávají vždy oba samostatně. (Pokud by se o jeden stánek chtělo dělit více subjektů, je nutné to řešit přímo s organizátorkami.)

Nakladatel/ka smí na svém stánku prodávat pouze jím vydané knihy (časopisy...). Případné výjimky je nutné řešit přímo s organizátorkami Knihexu.

Nakladatel/ka smí na svém stánku propagovat (plakáty...) pouze sebe, nikoli další subjekty. Případné výjimky je nutné řešit přímo s organizátorkami Knihexu.

Jsou zakázány jakékoli roll-up bannery.

Nakladatel/ka nesmí poškozovat zapůjčené vybavení. Zejména je zakázáno propichovat stůl či polepovat oboustrannou lepicí páskou. Nestandardní instalace je nutné řešit přímo s organizátorkami Knihexu. Nakladatel/ka vrací zapůjčené místo v původním stavu.

Nakladatel/ka uděluje souhlas s pořízením, zveřejněním a užitím jakéhokoliv obrazového či audiovizuálního záznamu, který zachycuje vás, váš stánek, zboží či vystoupení pro účely propagace akce.

Knihex se hlásí k principům udržitelnosti, a proto jsou zakázány jakékoli plastové tašky a obalové materiály (vyjma ochranných fólií na grafiky apod.), papírové tašky musejí být prodávány, a to za nejméně 5 Kč, papírové pytlíky za nejméně 1 Kč. U látkových tašek cenu stanovuje nakladatel/ka (min. 50 Kč).

Nakladatel/ka se zavazuje dodržet prodejní dobu jarmarku 10–20 hodin. Balit knihy je možné až po skončení akce ve 20 hodin. Případné výjimky je nutné řešit přímo s organizátorkami Knihexu.

Storno podmínky:
měsíc a méně před konáním akce 50 %,
tři týdny a méně před konáním akce 100 %.

Kontakt: info@knihex.cz


Update cookies preferences